השירותים שלנו

האם אי פעם קרה לכם שיצרתם יצירה, ולא ידעתם מהו הצעד הבא? עם העזרה המקצועית שלנו, לעולם לא תהיו אובדי עצות שוב.

קניין רוחני

זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים רישום סימני מסחר או מדגמים, כולל טיפול בהשגות או בהתנגדויות של צדדים שלישיים. רישום חברות לגביית תמלוגים כגון: אקו"ם, תל"י, פי"ל, הפדרציה לתקליטים, עיל"ם ואשכולות.

פיתוח וניהול עסקי

ניהול אמנים ומוזיקאים לפיתוח הקריירה בניית אסטרטגיה לעסקים קטנים – One Man Show אמנים רבים בארצנו מסיימים את בתי הספר הגבוהים מבלי לדעת איך נראה חוזה מול גלריה, חוזה מול מפיק או חוזה העסקה. היעדר הידע מביא גם לעמדת נחיתות בניהול המו"מ. אנחנו באים להעניק לכם את הכלים הנדרשים כדי לנהל את עצמכם בחכמה לכיוון של הצלחה.

משפט מסחרי

ייצוג בתחומי המשפט האזרחי לרבות נזיקין, בנקאות, דיני עבודה, מסחרי וזכויות יוצרים הקמת חברות, שותפויות, עמותות עריכת הסכמים מסחריים. משרדנו מייצג בתביעות בנושאים מסחריים שונים ביניהם דיני בנקאות וכרטיסי אשראי, משיכת שיקים ללא כיסוי והגבלות או הגבלות חמורות. תביעות מסחריות בנושאים של הפרות הסכמים, סכסוכים בין ספקים, נותני שירותים, תביעות על פי חוק תכנון ובנייה, דיני עבודה, שימוע, צוואות וירושות, הסכמי ממון, הסכמי שכירות ועוד.

שירותי נוטריון

אימות חתימות, אימות מסמכים, תרגום נוטריוני בשפות עברית, אנגלית ורוסית, אימות ועריכה של תצהירים וצוואות, עריכה או אימות של הסכמי ממון.

גישור

גישור בתעשיית הבידור, גישור בזכויות יוצרים, גישור בעבודה, גישור במשפחה – בין בני זוג, גישור לגיל השלישי ובני משפחתם.

זכויות יוצרים

תעשיית המוזיקה, תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, צילום, תעשיית הפורמטים, ספרות, מאמרים וגרפיקה, תעשיית הניו מדיה, תעשיית הפרסום, תעשיית העיצובים, תיאטרון ומחול, אמנות פלסטית, אמנות חברתית, אוצרות.

הזכות לפרסום ודיני אינטרנט

עידן האינטרנט הביא אותנו להתייחסות שונה ועמוקה יותר בכל הקשור לחוק ולהתנהלות נאותה או מוסרית בין בני אדם. למשרדנו ידע נרחב בתחום.

לשון הרע ופגיעה בפרטיות

אמנים, יוצרים ובעיקר צלמים, עליכם לדעת מתי היצירה שלכם עלולה לפגוע בצדדים שלישיים, ומה עליכם לעשות כדי להימנע מכך. משרדנו מייצג במקרים של פגיעות כגון אלה.

סימני מסחר ומדגמים

חיפוש סימני מסחר בארץ ובעולם, רישום סימני מסחר או מדגמים בארץ ובעולם, ייצוג בהשגות רשם ובהתנגדויות, וניהול הליכים עד לקבלת סימן או מדגם רשוםץ

עיצוב

ה"אני מאמין" שלנו

מעבר לתחומים האמורים למעלה, כעורכת-דין מטרתי היא לעשות דבר מה משמעותי ובעל ערך לשיפור החיים במארג החברתי, ובעיקר למי שהחוק והמשפט רחוקים מעולמו. בעולמי קיימת זיקה מיוחדת לאמנים, לאמנות ולתרבות.

לפיכך קיימת בי תשוקה עצומה לייצוג והעצמת אמנים שיוצרים יצירות בעלות ערך רב להתפתחות המין האנושי, והענקת כלים עסקיים ומשפטיים היא בבחינת חלק בלתי נפרד בעיניי מאמנותם.

זוהי שליחות עליונה מבחינתי.

תמיכה

ה"אני מאמין" שלי כאשה

קיימת בי תשוקה עצומה לייצוג והעצמת נשים בנושאים משפטיים קשורים כמו הטרדות מיניות, רשלנות רפואית (נשית), דיני משפחה, אימוץ, הפרייה, תרומת ביצית וכדומה. מטרתי היא  לחזק את מעמדה של האישה ולהעצימה מול כל מערכת או אדם שיש בהם סממנים של הדרה, הפליה, השפלה או הגבלה.

גם זוהי שליחות עליונה מבחינתי.

רוצים לדעת כיצד לממש את זכויותיכם?


אם אתם יוצרים, אמנים, מוזיקאים, תסריטאים, במאים, המצאתם פורמט, אם אתם צלמים, סופרים או אם קיבלתם התראה על הפרת זכות יוצרים, אנו כאן על מנת לסייע לכם, ולהעניק לכם שמירה והגנה משפטית.